O firmie


Nasza firma istnieje od 1995 roku w Warszawie i obejmuje swoim zasięgiem działania całą Polskę, jednakże spółka poszukując ciągle nowych możliwości rozwoju i przyszłościowego rynku zbytu, nie broni się przed ekspansją na rynek zagraniczny. Specjalizujemy się w produkcji mebli sklepowych. W wysokiej jakości oferujemy meble kuchenne, pokojowe, a także zestawy biurowe, gdzie w dziale konstrukcyjno-wdrożeniowym wyobraźnię naszych konstruktorów wspomagają nowoczesne programy komputerowe.

 

W GLOBAL KRUŚ sp.j. mamy partnerskie podejście do Klientów, którzy nie wybierają tylko gotowych mebli. Dajemy możliwość zaprojektowania zestawu specjalnie dla ich indywidualnych potrzeb, upodobań, przyzwyczajeń, gustów, czy też koncepcji aranżacyjnych.

 

SIEDZIBA FIRMY GLOBAL KRUŚ

Nasza polityka opiera się przede wszystkim na dużym doświadczeniu i indywidualnym podejściu do potrzeb każdego Klienta, dlatego też troszcząc się o dobro Klientów wiele uwagi poświęcamy dbałości o to, aby oferowane przez nas produkty odpowiadały estetycznym upodobaniom użytkowników, były komfortowe, funkcjonalne i trwałe, a przy tym spełniały określone wymogi bezpieczeństwa. Dlatego, aby zagwarantować odpowiednią jakość wyrobów „GLOBAL KRUŚ” sp.j., na wszystkich etapach procesu produkcyjnego prowadzi kontrole, zaś Klient ma możliwość nadzoru projektu realizacji zamawianych przez siebie zestawów konferencyjnych, biurowych, sklepowych, kuchennych i łazienkowych, projektów wnętrz i ekspozycji sklepowych do końca realizacji projektu.

 

 

 

 

Spółka. nie ogranicza swojej działalności do jednego rodzaju mebli, lecz jako producent mebli o wysokiej jakości posiadamy bogaty asortyment takich wyrobów jak: zestawy w okleinie drewnianej, lady recepcyjne i bankowe, a co za tym idzie – cały osprzęt potrzebny do przechowywania danych, akt, dokumentów, segregatorów i in., stojaki na produkty towarowe i spożywcze, lady sklepowe, gabloty i witryny.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą i niewątpliwie atrakcyjną ofertą.